konkursid
2022

International Internet Contest „Star Bridge 2022“ („Star Bridge Summer“)

MILANA FAYZULLOVA - õp. Ursel Oja – Grand Prix  

2022

Üleriigiline noorte solistide konkurss „Koolilaul“

MILANA FAYZULLOVA – II koht
KAUR ARAND KALVIK – II koht
LOVIISE MÄESALU – II koht
õp. URSEL OJA  

2022

Laulukonkurss "Tallinn Gold Mix-Spring 2022"
mai 2022

MILANA FAYZULLOVA - 10.-12.a. Grand Prix
õp. Ursel Oja

FOTO: HEILI MÄGI
2022

Rahvusvaheline konkurss "Trompetitalendid 2022"
24.04.2022

HANNES KALDOJA - õp. Priit Rusalepp, km. Margus Riimaa - II koht
ASKUR ARRO - õp. Priit Rusalepp, km. Margus Riimaa - Diplom

2022

EML-i konkursi "Parim noor instrumentalist 2022" finaal (veebis)
märts 2022

EMILY-NETTE PAIDRE - kannel, õp. Hanna Alajaan - Diplom
MARTA MARII SULTS - akordion, õp. Signe Oja - Diplom
SOPHIA TRUUS - kitarr, õp. Risto Virkhausen - Diplom ja Eripreemia kohustusliku pala eest
KAUR ARAND KALVIK - kitarr, õp. Riso Virkhausen - Diplom
ABIGAIL SCHMIDT - kitarr, õp. Risto Virkhausen - Diplom

***

EML-i konkursi "Parim noor instrumentalist 2022" regioonivoor (veebis)
märts 2022

FRANZ ROBERT GUITAR – kitarr, õp. Risto Virkhausen - I koht
SERGO KOSEMETS – kitarr, õp. Risto Virkhausen - II koht
KAUR ARAND KALVIK – kitarr, õp. Risto Virkhausen - II koht
SOPHIA TRUUS – kitarr, õp. Risto Virkhausen- III koht
ABIGAIL SCHMIDT – kitarr, õp. Risto Virkhausen - III koht
MARTA MARII SULTS – akordion, õp. Signe Oja – III koht
SUSANNA SONGISEPP – kitarr, õp. Risto Virkhausen - Diplom
SANDRA LIMBERG – kitarr, õp. Risto Virkhausen - Diplom
EMILI MÄGI – kitarr, õp. Risto Virkhausen - Diplom
MERILLE SAARE – tšello, õp. Heli Ilumets, km. Olga Kapustina - Diplom
GERLI NUUTER - viiul, õp. Susann-Elisabeth Eessaar, km. Inge Päkk - Diplom

2022

Eesti noorte lauljate konkurss "Solistica 2022"
28.-30.01.2022 Kuressaares

MILANA FAYZULLOVA - III koht
õp. Ursel Oja

2021

A.Russaku nim. Noorte Pianistide konkurss
03.12.2021 Tartu I Muusikakoolis

RASMUS ROSENBERG - III koht
MILANA FAYZULLOVA - Diplom ja Eripreemia M.Boberi "Detsembri valss" suurepärase esituse eest
õp. Kaja Tavita

fotod heili mägi
2021

Konkurss "Jõulutäht 2021"
27.11.2021 Ülenurme Muusikakooli kammersaalis

LOVIISE MÄESALU – II koht
MILANA FAYZULLOVA – III koht
VIIVI-MARIA TANILSOO – III koht
RASMUS RANDOJA – Eripreemia väga puhta ja veenva esituse eest 
õp. Ursel Oja

ülesvõte videosalvestuselt
2021

Edasipääs ETV lauluvõistluse „TÄHTEDE LAVA“ poolfinaali

GRETE ANDRESON
MARIE JOHANNA PIIRIMEES
õp. Ursel Oja 

2021

Konkurss "Looduslaul 2021"

MILANA FAYZULLOVA - I koht
VIIVI-MARIA TANILSOO - I koht
MARIE JOHANNA PIIRIMEES - II koht
KAUR ARAND KALVIK - Eripreemia
KÄRT TAMMUR - Eripreemia
KRISTER TOOM - Eripreemia
õp. Ursel Oja 

2021

Wirkhausi-konkurss puhkpilliõpilastele
15.-17.10.2021 Kõrvekülas

ASKUR ARRO (trompet) – õp. Priit Rusalepp, km. Margus Riimaa - I koht
KAROLI HANSCHMIDT (oboe) – õp. Anti Einpaul, km. Margus Riimaa – I koht
ATS-ARTUR PLOOMIPUU (eufoonium) – õp. Gunnar Pettaig, km. Margus Riimaa - I koht
ELISE MARII SAAR (plokkflööt) – õp. Kaur Kohv, km. Margus Riimaa - I koht
GRETE LAURAND (flööt) – õp. Kersti Perandi, km. Margus Riimaa - II koht
PAUL JOHANNES LÄÄNEMETS (plokkflööt) – õp. Kaur Kohv, km. Margus Riimaa – II koht
SANDER BAŠKIROV (trompet) – õp. Priit Rusalepp, km. Margus Riimaa - III koht
OSKAR HANSCHMIDT (trompet) – õp. Priit Rusalepp, km. Margus Riimaa - III koht
HANNES KALDOJA (trompet) – õp. Priit Rusalepp, km. Margus Riimaa - III koht
MARTEN KALDOJA (klarnet) – õp. Ülo Laanesaar, km. Kersti Juul -III koht
ANNA TABO (plokkflööt) – õp. Kaur Kohv, km. Margus Riimaa - III koht
GREGOR LAOS (klarnet) – õp. Ülo Laanesaar, km. Kersti Juul - Diplom
MIA MUROV (oboe) – õp. Anti Einpaul, km. Margus Riimaa – Diplom  

2021

Rahvusvaheline konkurss "Golden Rose 2021" 
02.10.2021 Pärnus

LOVIISE MÄESALU - õp. Ursel Oja - III koht

2021

Üleriigiline noorte solistide konkurss "Koolilaul 2021"
juuni 2021

MILANA FAYZULLOVA - õp.Ursel Oja - I koht, eripreemia suurepärase samba tõlgenduse eest, parim vestluspartner

2021

Internetikonkurss "Eesti Akordionitähed 2021"
mai 2021

MARTA MARII SULTS, õp. Signe Oja - Eripreemia

2021

Klaverikonkursi vabariiklik videovoor, tulemused 07.04.2021

RASMUS ROSENBERG, õp. Kaja Tavita – Diplom
MILANA FAYZULLOVA, õp. Kaja Tavita – Diplom
KALJU YUAN PECHTER, õp. Kaja Tavita – Diplom
KRISTER TOOM, õp. Aime Vestmann - Diplom

2021

Oboekonkursi vabariiklik videovoor, saksofoni vabariiklik videovoor, tulemused 29.03.2021

LISETE JÜRGENSON (oboe, õp. Birgit Kägu, km. Margus Riimaa) – I koht ja EMTA üliõpilaspreemia
REMO TARKUS (saksofon, õp. Andres Paasik, km. Olga Kapustina) – II koht
KAROLI HANSCHMIDT (oboe, õp. Birgit Kägu, km. Margus Riimaa)– Diplom

2021

EML-i vabariiklik konkurss "Parim noor instrumentalist 2021"

Metsasarvekonkursi videovoor, tulemused 23.03.2021 

SASKIA LEE HAINSOO (õp. Gunnar Pettaig, km. Margus Riimaa) - II koht

2021

Eesti Meestelaulu Seltsi poiste-solistide võistulaulmine, Tartu linna ja maakonna videovoor, tulemused 19.03.2021

KAUR ARAND KALVIK -finalist
KAAREL PÕLDMAA - finalist
PAUL-BRYAN TANILSOO - finalist
õp. Ursel Oja

2021

EML-i vabariiklik konkurss "Parim noor instrumentalist 2021"

Klaveri Tartu regiooni videovoor, tulemused 19.03.2021

RASMUS ROSENBERG (õp. Kaja Tavita) - II koht
MILANA FAYZULLOVA (õp.Kaja Tavita) - III koht
KALJU YUAN PECHTER (õp.Kaja Tavita) - III koht
KRISTER TOOM (õp.Aime Vestmann) - III koht

2021

EML-i vabariiklik konkurss "Parim noor instrumentalist 2021"

Plokkflöötide vabariiklik videovoor, tulemused 19.03.2021

KAROLI HANSCHMIDT – II koht
ELISE MARII SAAR – III koht
PAUL JOHANNES LÄÄNEMETS – III koht
ANNA TABO – Diplom
ANNI AMBOS – Diplom
LISETTE VASAR – Diplom
VIKTORIA NILOV - Diplom 
õp. Birgit Kägu, km. Margus Riimaa

2021

EML-i vabariiklik konkurss "Parim noor instrumentalist 2021"

Klarnetite Lõuna-Eesti ja Tartu regiooni videovoor, tulemused 16.03.2021
Saksofonide Lõuna-Eesti ja Tartu regiooni videovoor, tulemused 18.03.2021

MARTEN KALDOJA (klarnet, õp. Ülo Laanesaar, km. Olga Kapustina) - III koht
LAURI SIBUL (klarnet, õp. Ülo Laanesaar, km. Olga Kapustina) - III koht
REMO TARKUS (saksofon, õp. Andres Paasik, km. Olga Kapustina) - III koht
RENNO SEEBA (saksofon, õp. Ülo Laanesaar, km. Olga Kapustina) - Diplom

2021

EML-i vabariiklik konkurss "Parim noor instrumentalist 2021"

Trompetite ja madalate vaskpillide vabariiklik videovoor, tulemused 15.03.2021

KALEV IFAN PECHTER (trompet, õp. Priit Rusalepp, km. Margus Riimaa) – II koht, Diplom ilusa ja kandva vibraato eest,  EMTA üliõpilaspreemia
ATS-ARTUR PLOOMIPUU (eufoonium, õp. Gunnar Pettaig, km. Margus Riimaa) – II koht
ASKUR ARRO (trompet, õp. Priit Rusalepp, km. Margus Riimaa) – II koht
SANDER BAŠKIROV (trompet, õp. Priit Rusalepp, km. Margus Riimaa) – III koht
OSKAR HANSCHMIDT (trompet, õp. Priit Rusalepp, km. Margus Riimaa) – III koht 

2021

EML-i vabariiklik konkurss "Parim noor instrumentalist 2021"

Vaskpillide Lõuna-Eesti ja Tartu regiooni videovoor, tulemused 01.03.2021

SANDER BAŠKIROV (trompet, õp. Priit Rusalepp, km. Margus Riimaa) – II koht
OSKAR HANSCHMIDT (trompet, õp. Priit Rusalepp, km. Margus Riimaa) – II koht
KALEV IFAN PECHTER (trompet, õp. Priit Rusalepp, km. Margus Riimaa) – II koht
ATS-ARTUR PLOOMIPUU (eufoonium, õp. Gunnar Pettaig, km. Margus Riimaa) – II koht
ASKUR ARRO (trompet, õp. Priit Rusalepp, km. Margus Riimaa) – III koht
KRISTJAN JAAK KIIKER (trompet, õp. Priit Rusalepp, km. Margus Riimaa) – Diplom
MIHKEL ESNAR (tuuba, õp. Gunnar Pettaig, km. Margus Riimaa) – Diplom 

2020

A.Russaku nim. noorte pianistide konkurss 2020
18.12.2020 Tartu I Muusikakoolis

RASMUS ROSENBERG - I koht
KALJU YUAN PECHTER - III koht

õp. Kaja Tavita

2020

Üleriigiline XIX lauluvõistlus "Jõulutäht 2020"
28.11.2020 Ülenurme Muusikakooli kammersaalis

Videosalvestus: https://youtu.be/whpM5ydLXN0 

VIIVI-MARIA TANILSOO - III koht

õp. Ursel Oja

2020

Looduslaul 2020
08.11.2020 Elva Kultuurikeskuses

KRISTIN HALLIST - II koht
MILANA FAYZULLOVA - III koht

õp. Ursel Oja

2020

Tartumaa Laululaps 2020
07.11.2020 Nõo Muusikakoolis

Võitjad, kes saavad edasi telesaatesse "Tähtede Lava":

GRETE ANDRESON
MARIE JOHANNA PIIRIMEES

õp. Ursel Oja

2020

Ülenurme Muusikakooli puhkpillipäevad. Puupillide konkurss
17.10.2020 kell 10.00 muusikakooli kammersaalis

KAROLI HANSCHMIDT (plokkflööt) – I koht
PAUL JOHANNES LÄÄNEMETS (plokkflööt) – I koht
MARTEN KALDOJA (klarnet) – I koht
LAURI SIBUL (klarnet) – I koht
REMO TARKUS (saksofon) – I koht
GRETE-LIIS TSIRNA (plokkflööt) – II koht
VIKTORIA NILOV (plokkflööt) – II koht
LISETTE VASAR (plokkflööt) – II koht
GRETE LAURAND (flööt) – II koht
GREGOR LAOS (klarnet) – II koht
EDVIN KREHOV (klarnet) – II koht
CAROLIN TEIDER (saksofon) – II koht
ARTUR RENNU (saksofon) – II koht
RENNO SEEBA (saksofon) – II koht
ELISE MARII SAAR (plokkflööt) – III koht
MIA MUROV (plokkflööt) – III koht
ELSA NÕU (plokkflööt) – III koht
ANNA TABO (plokkflööt) – III koht
LISETTE TAMMSALU (flööt) – III koht
ROBERT JÕGI (saksofon) – III koht 

õpetajad Birgit Kägu, Kersti Perandi, Andres Paasik, Ülo Laanesaar
kontsertmeistrid Olga Kapustina, Margus Riimaa

2020

Laulukonkursi "Tähtede lava" Kambja valla eelvoor
04.10.2020

GRETE ANDRESON (III vr. 11-13) - edasipääs Tartumaa piirkondlikule konkursile
MARIE JOHANNA PIIRIMEES (III vr. 11-13) - edasipääs Tartumaa piirkondlikule konkursile
KAAREL PÕLDMAA (IV vr. 14-16) - edasipääs Tartumaa piirkondlikule konkursile

2020

Vabariikliku konkursi "Parim noor instrumentalist 2020" regioonivoorud
04.03.2020 - Akordion - Tartu I Muusikakoolis
05.03.2020 - Kannel - Viljandi Muusikakoolis
11.03.2020 - Viiul ja tšello - Tartu I Muusikakoolis
11.03.2020 - Kitarr - Nõo Muusikakoolis

MARTA MARII SULTS - akordion - II koht - õp. Signe Oja
KAUR ARAND KALVIK - kitarr - II koht - õp. Risto Virkhausen
SANDRA LIMBERG - kitarr - II koht - õp. Risto Virkhausen
EMILI MÄGI - kitarr - II koht - õp. Risto Virkhausen
SUSANNA SONGISEPP - kitarr - II koht - õp. Risto Virkhausen
TIMO PARKJA - kitarr - Diplom - õp. Andres Vago
EMILY-NETTE PAIDRE - kannel - Diplom - õp. Hanna Vallimägi
EGE EMMA ROHUSALU - kannel - Diplom - õp. Hanna Vallimägi
STELLA ELISABETH SAAR - kannel - Diplom - õp. Hanna Vallimägi
NELLE-ANN VARE - kannel - Diplom - õp. Hanna Vallimägi
MERILLE SAARE - tšello - Diplom - õp. Heli Ilumets, kontsertmeister õp. Olga Kapustina
TIIA YUEJYE PECHTER - viiul - Diplom - õp. Helin Pihlap, kontsertmeister õp. Inge Päkk

2019

A.Russaku nim. noorte pianistide konkurss 2019

RASMUS ROSENBERG - diplom
KALJU YUAN PECHTER  - diplom
MATTIAS OLL - diplom
õp. Kaja Tavita

2019

Üleriigiline noorte lauljate konkurss "Jõulutäht 2019"
30.11.2019 Ülenurme Muusikakooli kammersaalis

KAAREL PÕLDMAA - laureaat
GRETE KAIO - eripreemia hingestatud esinemise eest
õp. Ursel Oja

2019

V Rahvusvaheline pop/jazz konkurss-festival Lauluragin 2019
09.-10.11.2019 Valga Kultuurimajas

VIIVI-MARIA TANILSOO ja PAUL-BRYAN TANILSOO - duettide II koht
õp. Ursel Oja

2019

Looduslaul 2019
02.11.2019 Elva Kultuurikeskuses

VIIVI-MARIA TANILSOO - laul - II koht
KRISTIN HALLIST - laul - III koht
JOHANNA TAMMARU - laul lisaerialana - eripreemia
KAAREL PÕLDMAA - laul - eripreemia
PAUL-BRYAN TANILSOO - laul - eripreemia
õp. Ursel Oja

2019

D.O.Wirkhausi nim. puhkpillikonkurss 2019
17.-19.10.2019 Tartu vallamaja saalis

RICHARD JÕGI - klarnet - I koht - õp. Ülo Laanesaar, kontsertmeister Margus Riimaa
KALEV IFAN PECHTER - trompet - I koht - õp. Priit Rusalepp, kontsertmeister Margus Riimaa
LISETE JÜRGENSON - oboe - II koht - õp. Birgit Kägu, kontsertmeister Margus Riimaa
PAUL JOHANNES LÄÄNEMETS - plokkflööt - II koht - õp. Birgit Kägu, kontsertmeister Margus Riimaa
ANNA TABO - plokkflööt - III koht - õp. Birgit Kägu, kontsertmeister Margus Riimaa
OSKAR HANSCHMIDT - trompet - III koht - õp. Priit Rusalepp, kontsertmeister Margus Riimaa
REMO TARKUS - saksofon - III koht - õp. Andres Paasik, kontsertmeister Olga Kapustina
THOMAS MARTEN SEPPING - saksofon - Diplom - õp. Andres Paasik, kontsertmeister Olga Kapustina
MARTEN KALDOJA - klarnet - Diplom - õp. Ülo Laanesaar, kontsertmeister Margus Riimaa

FOTOD: HEILI MÄGI
2019

I rahvusvaheline festival-konkurss "Golden Rose"
29.09-03.10.2019 Pärnus

Duett VIIVI-MARIA TANILSOO ja PAUL-BRYAN TANILSOO - I koht 
õp. Ursel Oja

2019

Tartumaa laululaps 2019
07.04.2019 Kurepalus

VIIVI-MARIA TANILSOO - I koht
KRISTIN HALLIST - II koht
GRETE ANDRESON - II koht
STIINA-KIRKE JURS - III koht
ELIISE JÕRAS - III koht
õp. Ursel Oja

2019

EML-i konkursi "Parim noor instrumentalist 2019" finaalid                                                   
01.03.2019 Tartu I Muusikakoolis (metsasarv); 09.03.2019 Nõmme Muusikakoolis (klarnet, oboe); 23.03.2019 Keila Muusikakoolis (trompet), 30.03.2019 Tartu H.Elleri nim. Muusikakoolis (klaver)                          

Finalistid:
RASMUS ROSENBERG - klaver - I koht - õp. Kaja Tavita
RICHARD JÕGI - klarnet - I koht - õp. Ülo Laanesaar, km. Olga Kapustina
LISETE JÜRGENSON - oboe - II koht - õp. Birgit Kägu, km. Natali Kaasik
PAUL JOHANNES LÄÄNEMETS - plokkflööt - II koht - õp. Birgit Kägu, km. Stella Sõmer
MARTEN KALDOJA - klarnet - II koht - õp. Ülo Laanesaar, km. Olga Kapustina
SASKIA LEE HAINSOO - metsasarv - III koht - õp. Gunnar Pettaig, km. Ave Hernits
KALEV IFAN PECHTER - trompet - diplom - õp. Priit Rusalepp, km. Olga Kapustina

FOTOD: HEILI MÄGI, URMAS ROSENBERG
2019

Poiste-solistide võistulaulmine 2019
24.03.2019 Lõuna-Eesti voor Tartu H.Elleri nim. Muusikakoolis, 05.05.2019 lõppvoor Rahvusraamatukogus

PAUL-BRYAN TANILSOO - finalist

FOTO: URSEL OJA
2019

Poiste-solistide võistulaulmine 2019                            
06.03.2019 Tartu maakonna eelvoor Nõo Muusikakoolis

PAUL-BRYAN TANILSOO - II koht

FOTO: URSEL OJA
2019

EML-i konkursi "Parim noor instrumentalist 2019" Lõuna piirkonna eelvoor
15.02.2019 Ülenurme Muusikakoolis - klarnet, saksofon; 16.02.2019 Elleri-koolis - plokkflööt; 17.02.2019 Elleri-koolis - flööt;
01.03.2019 Tartu I Muusikakoolis - metsasarv; 13.03.2019 Tartu I Muusikakoolis - klaver                                           

Eelvooru parimad:
RASMUS ROSENBERG - klaver - I koht - õp. Kaja Tavita
MARTEN KALDOJA - klarnet - I koht - õp. Ülo Laanesaar, km. Olga Kapustina
RICHARD JÕGI - klarnet - I koht - õp. Ülo Laanesaar, km. Olga Kapustina
KALJU YUAN PECHTER - klaver - II koht - õp. Kaja Tavita
LAURA-LOTTE IVANDI - saksofon - III koht - õp. Andres Paasik, km. Olga Kapustina  
EVA-LIZA KODIS - saksofon - Diplom - õp. Andres Paasik, km. Olga Kapustina
PAUL JOHANNES LÄÄNEMETS - plokkflööt - Diplom - õp. Birgit Kägu, km. Natali Kaasik
ANNA TABO - plokkflööt - Diplom - õp. Birgit Kägu, km. Natali Kaasik
LOTA NURME - flööt - Diplom - õp. Karina Vološina, km. Olga Kapustina
GRETE LAURAND - flööt - Diplom - õp. Kersti Perandi, km. Olga Kapustina

FOTOD: HEILI MÄGI
2018

A.Russaku nim. noorte pianistide konkurss
07.12.2018 Tartu I Muusikakoolis

KALJU YUAN PECHTER (õp. Kaja Tavita) - II koht
MATTIAS OLL (õp. Kaja Tavita) - II koht
KÄTLIN GOOS (õp. Maria Juht) - III koht

FOTO: KAJA TAVITA
2018

Laulukonkurss "Jõulutäht"
01.12.2018 muusikakooli kammersaalis

STIINA-KIRKE JURS (12.-14.a.) - I koht
ELIISE MAI MÕTTUS (18.-23.a.) - I koht
MICHELLE AURELIA JÕGI (18.-23.a.) - III koht
õp. Ursel Oja

2018

Laulukonkurss "Viru Lauluke"
18.11.2018 Kohtla-Järve Kultuurikeskuses

STIINA-KIRKE JURS - II koht
õp. Ursel Oja

2018

Laulukonkurss "Looduslaul"
03.11.2018 Elva Kultuurikeskuses

VIIVI-MARIA TANILSOO - II koht
õp. Ursel Oja

2018

IV rahvusvaheline pop/jazz konkurss-festival kooridele ja duettidele "Lauluragin 2018"
20.-21.10.2018 Valgas

VIIVI-MARIA TANILSOO ja PAUL-BRYAN TANILSOO - eripreemia
õp. Ursel Oja

2018

IX International Children`s and Youth Contest Festival Gold Leaf
30.09.2018 Pärnus

ANETTE-JOHANNA PARK - Grand Prix
õp. Ursel Oja

2018

D.O.Wirkhausi nim. Noorte Puhkpillimängijate Konkurss 2018
18.-21.10.2018 Kõrveküla põhikoolis

RICHARD JÕGI - klarnet - I koht - õp. Ülo Laanesaar, km.õp. Riina Ilves 
MARTEN KALDOJA - klarnet - I koht - õp. Ülo Laanesaar, km.õp. Riina Ilves 
LISETE JÜRGENSON - oboe - II koht - õp. Birgit Kägu, km.õp. Riina Ilves 
LISETTE VASAR - plokkflööt - II koht - õp. Birgit Kägu, km.õp. Riina Ilves
GRETE LAURAND - flööt - III koht - õp. Kersti Perandi, km.õp. Olga Kapustina
LAURA-LOTTE IVANDI - saksofon - III koht - õp. Andres Paasik, km.õp. Olga Kapustina 
THOMAS MARTEN SEPPING - saksofon - III koht - õp. Andres Paasik, km.õp. Olga Kapustina 
KALEV IFAN PECHTER - trompet - diplom - õp. Priit Rusalepp, km.õp. Olga Kapustina 

FOTOD: HEILI MÄGI
2018

Laulukarusselli Tartumaa eelvoor
19.05.2018 muusikakooli kammersaalis

KIRKE LAURA ALLIK (õp. Ursel Oja) - I koht
STIINA-KIRKE JURS (õp. Ursel Oja) - I koht
GRETE KAIO (õp. Ursel Oja) - II koht
GRETE ANDRESON (õp. Ursel Oja) - Eripreemia "Tulevikutäht"

2018

Vabariiklik konkurss "Parim noor instrumentalist"
14.04.2018 Nõmme Muusikakoolis (kannelde finaal)

STELLA ELISABETH SAAR (kannel, õp. Hanna Vallimägi) - I koht
EMILY-NETTE PAIDRE (kannel, õp. Hanna Vallimägi) - Diplom
NELLE-ANN VARE (kannel, õp. Hanna Vallimägi) - Diplom

FOTO: HEILI MÄGI
2018

Vabariikliku konkursi "Parim noor instrumentalist" Tartu regiooni voor
28.03.2018 Viljandi Muusikakoolis

EMILY-NETTE PAIDRE (kannel, õp. Hanna Vallimägi) - I koht
NELLE-ANN VARE (kannel, õp. Hanna Vallimägi) - I-II koht
STELLA ELISABETH SAAR (kannel, õp. Hanna Vallimägi) - III koht
EGE EMMA ROHUSALU (kannel, õp. Hanna Vallimägi) - Diplom
MARIAN TOOMING (kannel, õp. Hanna Vallimägi) - Diplom

2018

Vabariikliku konkursi "Parim noor instrumentalist" Tartu regiooni voor
26.03.2018 Tartu I Muusikakoolis

ANNA KIIKER (akordion, õp. Signe Oja) - Diplom
JÜRGEN LUIK (akordion, õp. Signe Oja) - Parim karakterpala esitus

FOTO: HEILI MÄGI
2018

Vabariiklik konkurss "Parim noor instrumentalist"
18.03.2018 Nõmme Muusikakoolis (keelpillide finaal)

WILMA LOVIISA SAAR (õp. Heli Ilumets, kontsertmeister Olga Kapustina) - III koht ja EMTA Diplom särava esituse eest

FOTO: HEILI MÄGI
2018

Metsasarvekonkurss 2018
03.03.2018 Tartu I Muusikakoolis

SASKIA LEE HAINSOO (õp. Gunnar Pettaig, kontsertmeister Ave Hernits) - III koht

FOTO: HEILI MÄGI
2018

Keelpillikonkursi regioonivoor 2018
21.02.2018 Elleri-koolis

WILMA LOVIISA SAAR (tšello, õp. Heli Ilumets, kontsertmeister Olga Kapustina) - I koht, Diplom Eesti pala esitamise eest
MERILLE SAARE (tšello, õp. Heli Ilumets, kontsertmeister Olga Kapustina) - III koht

FOTOD: HEILI MÄGI
2017

Laulukonkurss "Viru lauluke 2017"
Kohtla-Järve Kultuurikeskuses

GRETE KAIO - I koht

2017

A.Russaku nim. noorte pianistide konkurss 2017
08.12.2017 Tartu I Muusikakoolis

MATTIAS OLL - I koht
KALJU YUAN PECHTER - I koht

2017

Laulukonkurss JÕULUTÄHT 2017
02.12.2017 muusikakooli kammersaalis

PAULINE VÄHI - I koht
GRETE KAIO - II koht

2017

Laulukonkurss LOODUSLAUL 2017 
12.11.2017 Elvas

ANNAMARIA KUPPER - I koht
ELIISE MAI MÕTTUS - II koht
PAUL-BRYAN TANILSOO - III koht
GRETE KAIO - musikaalsuse eripreemia

2017

D.O.Wirkhausi nim. Puhkpillikonkurss 2017
19.-21.10.2017 Tartu valla muusikakoolis

RICHARD JÕGI - GRAND PRIX
klarnet, õp. Ülo Laanesaar, kontsertmeister õp. Riina Ilves
LISETE JÜRGENSON - I koht
oboe, õp.Birgit Kägu, kontsertmeister õp. Riina Ilves
LISETTE VASAR — II koht 
plokkflööt, õp.Birgit Kägu, kontsertmeister õp. Riina Ilves
EVA-LIZA KODIS – II koht
saksofon, õp. Andres Paasik, kontsertmeister õp. Olga Kapustina
SASKIA LEE HAINSOO - II koht
metsasarv, õp. Gunnar Pettaig, kontsertmeister õp. Ave Hernits
SANDRA LUBI — III koht 
flööt, õp. Kersti Perandi, kontsertmeister õp. Olga Kapustina
LAURA-LOTTE IVANDI – III koht
saksofon, õp. Andres Paasik, kontsertmeister õp. Olga Kapustina
KALEV IFAN PECHTER - III koht
trompet, õp. Gunnar Pettaig, kontsertmeister õp. Ave Hernits
SILVER ESNAR - Diplom
klarnet, õp. Ülo Laanesaar, kontsertmeister õp. Riina Ilves
KAREL DAPON - Diplom
tromboon, õp. Gunnar Pettaig, kontsertmeister õp. Ave Hernits
REENA SEEBA — Diplom
flööt, õp.Karina Vološina, kontsertmeister õp.Olga Kapustina 

XIII Võru Akordionimuusikapäevad
09.-11.06.2017 

JÜRGEN LUIK (õp. Signe Oja) - II koht

2017

E.Medninsi nim. konkurss NOOR MUUSIK 2017
10.-12.05.2017 Läti Erglis

LISETE JÜRGENSON (oboe, õp. Birgit Kägu, km. Riina Ilves) - II koht

2017

Laulukonkurss HELISEV MUUSIKA
06.05.2017 Priiuse Seltsimajas

STIINA KIRKE JURS - I koht
ANNAMARIA KUPPER - II koht
KIRKE LAURA ALLIK - III koht
PAUL-BRYAN TANILSOO - eripreemia

2017

Laulukonkurss LÄHEMALE MUUSIKALE
01.04.2017 Elva Gümnaasiumis

KIRKE LAURA ALLIK (15-17) - I koht
ANETTE-JOHANNA PARK (18+) - I koht
MEELIS KESPERI (18+) - II koht
LIISI OJA (18+) - III koht
õp. Ursel Oja

2017

EMLS X ÜLEEESTILINE POISTE SOLISTIDE VÕISTULAULMISE PIIRKONDLIK VOOR
26.03.2017 Elleri-koolis

MEELIS KESPERI - III koht

2017

RANNU KULDNOKK 2017
18.03.2017 Rannu Rahvamajas

ANNAMARIA KUPPER - II koht

2017

VIRU LAUL 2017
12.03.2017 Kohtla-Järve Kultuurikeskuses

KIRKE LAURA ALLIK - I koht
ELIISE MAI MÕTTUS - II koht
ELIISE-BERTA TARTO - III koht
ANETTE-JOHANNA PARK - laureaat
õp. URSEL OJA - parim kontsertmeister

2017

EMLS X ÜLEEESTILINE POISTE SOLISTIDE VÕISTULAULMINE
08.03.2017 Tiigi seltsimajas

CHRISTIAN FLORIDES (õp. Ursel Oja) - II koht
MEELIS KESPERI (õp. Ursel Oja) - II koht

2017

EMLi VABARIIKLIK KONKURSS "PARIM NOOR INSTRUMENTALIST 2017" LÕPPVOOR
03.03.2017 Keila Muusikakoolis - flööt
11.03.2017 Elleri-koolis - klaver
18.03.2017 Tartu I Muusikakoolis - metsasarv
19.03.2017 Nõmme Muusikakoolis - oboe
25.03.2017 Tallinna Muusikakeskkoolis - trompet

LISETE JÜRGENSON (oboe, õp. Birgit Kägu, km. Riina Ilves) - I koht
KALJU YUAN PECHTER (klaver, õp. Kaja Tavita) - I koht
SASKIA LEE HAINSOO (metsasarv, õp. Gunnar Pettaig, km. Ave Hernits) - II koht
SANDRA LISBETH HEINLO (flööt, õp. Birgit Kägu, km. Ieva Kostanda) - III koht
KÄTLIN GOOS  (klaver, õp. Maria Juht) - Diplom
LIIS REIMAND (klaver, õp. Aime Vestmann) - Diplom
KRISLIN SALLO (klaver, õp. Maria Juht) - Diplom
KALEV IFAN PECHTER (trompet, õp. Gunnar Pettaig, km. Ave Hernits) - Diplom

2017

LIIVIMAA MUUSIKAKOOLIDE II KEELPILLIMÄNGIJATE KONKURSS
03.-04.03.2017 Elleri-koolis

GRETE ANDRESON (viiul, õp. Susann-Elisabeth Eessaar, km. Inge Päkk) - Diplom
WILMA LOVIISA SAAR (tšello, õp. Heli Ilumets, km. Olga Kapustina) - Diplom

2017

VABARIIKLIKU KLAVERIKONKURSI REGIOONIVOOR
01.03.2017 Tartu I Muusikakoolis

KALJU YUAN PECHTER (õp. Kaja Tavita) - I koht
KÄTLIN GOOS (õp. Maria Juht) - II koht
MATTIAS OLL (õp. Kaja Tavita) - II koht
LIIS REIMAND (õp. Aime Vestmann) - II koht
KÄRT ROIO (õp. Kaja Tavita) - II koht
KRISLIN SALLO (õp. Maria Juht) - II koht
KRISTER TOOM (õp. Aime Vestmann) - Diplom

2017

EMLi VABARIIKLIKU PUHKPILLIKONKURSI REGIOONIVOOR
18.02.2017 - plokkflööt, flööt, saksofon Elleri-koolis
17.03.2017 - trompet ja madalad vaskpillid Tartu II Muusikakoolis

KALEV IFAN PECHTER (trompet, õp. Gunnar Pettaig, km. Ave Hernits) - I koht
ANDRÉ JAANIKESING (trompet, õp. Gunnar Pettaig, km. Ave Hernits) - II koht
SANDRA LISBETH HEINLO (flööt, õp. Birgit Kägu, km. Ieva Kostanda) - II koht
TRIINU TAIVERE (flööt, õp. Heili Mägi, km. Olga Kapustina) - Diplom

foto: Heili Mägi

2016

A.RUSSAKU NIM. NOORTE PIANISTIDE KONKURSS 2016

MATTIAS OLL (õp. Kaja Tavita) - II koht
KÄRT ROIO (õp. Kaja Tavita) - Diplom
KRISTER TOOM (õp. Aime Vestmann) - Diplom

VABARIIKLIK NOORTE LAULJATE KONKURSS "JÕULUTÄHT 2016"

Õp. Ursel Oja
ANNAMARIA KUPPER (13.-14.a.) - II koht
HERMINE AINTS (15.-16.a.) - II koht
ELIISE MAI MÕTTUS (17.-18.a.) - III koht
MEELIS KESPERI (19.-27.a.) - III koht
GRETE KAIO (13.-14.a.) - Eripreemia ilusa emakeelse esituse eest
PAULINE VÄHI (15.-16.a.) - Eripreemia omanäolise esituse eest

VIRU LAULUKE 2016

ANNAMARIA KUPPER (õp. Ursel Oja) - I koht

D.O.WIRKHAUSI NIM. NOORTE PUHK- JA LÖÖKPILLIMÄNGIJATE KONKURSS 2016

LISETE JÜRGENSON (oboe, õp. Birgit Kägu, km. Riina Ilves) - I koht
EVA-LIZA KODIS (saksofon, õp. Ursula Chillaud, km. Riina Ilves) - I koht
THOMAS MARTEN SEPPING (saksofon, õp. Ursula Chillaud, km. Riina Ilves) - I koht
KAREL KEIS (saksofon, õp. Ursula Chillaud, km. Riina Ilves) - II koht
EDVIN KREHOV (klarnet, õp. Ülo Laanesaar, km. Riina Ilves) - II koht
LAURA-LOTTE IVANDI (saksofon, õp. Ursula Chillaud, km. Riina Ilves) - III koht 
GRETE LAURAND (flööt, õp. Karina Ivantšuk, km. Olga Kapustina) - III koht
RICHARD JÕGI (klarnet, õp. Ülo Laanesaar, km. Riina Ilves) - III koht
SILVER ESNAR (klarnet, õp. Ülo Laanesaar, km. Riina Ilves) - III koht
KAREL DAPON (plokkflööt, õp. Birgit Kägu, km. Riina Ilves) - III koht
SIIM SEPPO (saksofon, õp. Ursula Chillaud, km. Riina Ilves) - III koht
LOTA NURME (flööt, õp. Heili Mägi, km. Olga Kapustina) - Diplom
SASKIA LEE HAINSOO (metsasarv, õp. Gunnar Pettaig, km. Ave Hernits) - Diplom
ANDRÉ JAANIKESING (trompet, õp. Gunnar Pettaig, km. Ave Hernits) - Diplom
PATRICK ROSMA (klarnet, õp. Ülo Laanesaar, km. Riina Ilves) - Diplom

VII RAHVUSVAHELINE LASTE JA NOORTE FESTIVAL "KULDLEHEKE"

PAULINE VÄHI (õp. Ursel Oja) - Grand Prix
KAROLIINE PÄRLIN (õp. Ursel Oja) - Laureaat - V koht

VIIMSI JAZZPOPFEST

INE TRIO (õp. Ursel Oja) - Eripreemia

LAULUKARUSSELL Tartumaa eelvoor

LINDA MARII KIBE (õp. Ursel Oja) - III koht

LAULUVÕISTLUS "LÄHEMALE MUUSIKALE"

KIRKE LAURA ALLIK (õp. Ursel Oja) - II koht
HANNA RAUDSEPP (õp. Ursel Oja) - III koht
ANNAMARIA KUPPER (õp. Ursel Oja) - Eripreemia

VII NARVA RAHVUSVAHELINE KONKURSS-FESTIVAL "NOOR LAULUSOLIST 2016" 

Õp. Ursel Oja
INDRA-MIRELL ZEINET - Kulddiplom ja laureaat 
ELIISE BERTA TARTO - Hõbediplom 
ANNAMARIA KUPPER - Hõbediplom
KIRKE LAURA ALLIK - Pronksdiplom

VALGA LAULULAPS 2016
VALGAMAA LAULULAPS 2016 

ANETTE-JOHANNA PARK (õp. Ursel Oja) - I koht

EESTI MUUSIKAKOOLIDE LIIDU KONKURSS "PARIM NOOR INSTRUMENTALIST 2016"
TARTU REGIOONI VOOR

WILMA LOVIISA SAAR (tšello, õp. Heli Ilumets, km. Olga Kapustina) - III koht
MERILLE SAARE (tšello, õp. Heli Ilumets, km. Olga Kapustina) - III koht
JÜRGEN LUIK (akordion, õp. Signe Oja) - III koht

ALO MATTIISENILE PÜHENDATUD VOKAALANSAMBLITE KONKURSS 2016

INE TRIO (õp. Ursel Oja) - I koht

NOORTE LAULJATE KONKURSS "SOLISTICA 2016"

KAROLIINE PÄRLIN (õp. Ursel Oja) - Mare Väljataga eripreemia peenetundelise jazzi esitamise eest

2015

A.RUSSAKU NIM. PIANISTIDE KONKURSS 2015

MATTIAS OLL (õp. Kaja Tavita) - III koht
LIIS REIMAND (õp. Aime Vestmann) - Diplom
KÄRT ROIO (õp. Kaja Tavita) - Diplom
KRISTER TOOM (õp. Aime Vestmann) - Diplom

JÕULUTÄHT 2015

Õp. Ursel Oja
KAROLIINE PÄRLIN - I koht (15-16)                                                                                                                                                                                                                 PAULINE VÄHI - II koht (15-16)                                                                                                                                                                                                                         ANETTE-JOHANNA PARK - II koht (17-18)                                                                                                                                                                                                     CHRISTIAN FLORIDES - III koht (15-16)                                                                                                                                                                                                         ANNAMARIA KUPPER - III koht (13-14)                                                                                                                                                                                                         KIRKE LAURA ALLIK - Omaloomingu eripreemia                                                                                                                                                                                         HERMINE AINTS - Veenvuse eripreemia                                                                                                                                                                                                       LIISI OJA - Veenvuse ja hea laululeiu eripreemia                                                                                                                                                                                           INDRA-MIRELL ZEINET - Artistlikkuse eripreemia       

LOODUSLAUL 2015

KIRKE LAURA ALLIK (õp. Ursel Oja) - III koht
ANNAMARIA KUPPER  (õp. Ursel Oja) - Eripreemia

HELISEV MUUSIKA 2015

Õp. Ursel Oja
ANNAMARIA KUPPER - I koht, peapreemia                                                                                                                                                                                         KERTU KOKK - II koht                                                                                                                                                                                                                             HERMINE AINTS - II koht                                                                                                                                                                                                                         KIRKE LAURA ALLIK - III koht

D.O.WIRKHAUSI PUHKPILLIKONKURSS 2015

PILLE-RIIN KURRIKOFF (flööt, õp. Heili Mägi) - I koht                                                                                                                                                                                 RICHARD JÕGI (klarnet, õp. Ülo Laanesaar) - I koht                                                                                                                                                                                     TRIINU TAIVERE (flööt, õp. Heili Mägi) - II koht                                                                                                                                                                                           LISETE JÜRGENSON (oboe, õp. Birgit Kägu) - II koht                                                                                                                                                                                   KAREL KEIS (saksofon, õp. Ursula Chillaud) - II koht                                                                                                                                                                                     SANDRA LISBETH HEINLO (flööt, õp. Birgit Kägu) - III koht                                                                                                                                                                       KALEV IFAN PECHTER (trompet, õp. Gunnar Pettaig) - III koht                                                                                                                                                                 PATRICK ROSMA (klarnet, õp. Ülo Laanesaar) - III koht                                                                                                                                                                             OSKAR PUIS (flööt, õp. Heili Mägi) - Diplom                                                                                                                                                                                                   SANDRA LUBI (flööt, õp. Anni Saarma) - Diplom

DUETTIDE KONKURSS 2015

Õp. Ursel Oja
ANNAMARIA KUPPER ja KIRKE LAURA ALLIK - II koht                                                                                                                                                                             PAULINE VÄHI ja KAROLIINE PÄRLIN - V koht                                                                                                                                                                                           BRIGITA MURUTAR ja LIISI OJA - V koht 

PARIM NOOR INSTRUMENTALIST 2015

LISETE JÜRGENSON (oboe, õp. Birgit Kägu) - I koht, (plokkflööt, õp. Birgit Kägu) - Diplom
RICHARD JÕGI (klarnet, õp. Ülo Laanesaar) - II koht
HANNES HANIMÄGI (oboe, õp. Birgit Kägu) - II-III koht
SANDRA LISBETH HEINLO (flööt, õp. Birgit Kägu) - III koht
KAIRI-LIIS ROONURM (oboe, õp. Birgit Kägu) - III koht

PARIM NOOR INSTRUMENTALIST 2015                                                                                                                                                                                     TARTU REGIOONI VOOR                                      

MATTIAS OLL (klaver, õp. Kaja Tavita) - I koht
SANDRA LISBETH HEINLO (flööt, õp. Birgit Kägu) - I koht
KALEV IFAN PECHTER (trompet, õp. Gunnar Pettaig) - I koht
LISETE JÜRGENSON (plokkflööt, õp. Birgit Kägu) - I koht
VIOLANDA-SUSANNA VINKMANN (plokkflööt, õp. Birgit Kägu) - II koht
EVA-LIZA KODIS (saksofon, õp. Ursula Chillaud) - II koht
RICHARD JÕGI (klarnet, õp. Ülo Laanesaar) - III koht
LIIS REIMAND (klaver, õp. Aime Vestmann) - Diplom
KAREL KEIS (saksofon, õp. Ursula Chillaud) - Diplom
SIIM SEPPO (saksofon, õp. Ursula Chillaud) - Diplom                 

LIIVIMAA MUUSIKAKOOLIDE KEELPILLIMÄNGIJATE KONKURSS 2015

GRETE ANDRESON (viiul) - Diplom                                                                                                                                                                                                       MADLI LEHISTE (viiul) - Diplom 

SOLISTICA 2015

HERMINE AINTS - III koht  
PAULINE VÄHI - Eripreemia                                                    

JÕULUTÄHT 2014

PAULINE VÄHI - I koht                                                                                                                                                                                                                             LIZETT KÄST - I koht                                                                                                                                                                                                                                  GERTRUD METSA - II koht                                                                                                                                                                                                                         BRIGITA MURUTAR - III koht                                                                                                                                                                                                                 KETLIN AKUŠEVITŠ - III koht                                                                                                                                                                                                                             KAROLIINE PÄRLIN - Erpreemia "Tulevikutäht"                                                                                                                                                                                           CHRISTIAN FLORIDES - Eripreemia "Tulevikutäht"

VIRU LAULUKE 2014

PAULINE VÄHI - II koht                                                                                                                                                                                                               ANNAMARIA KUPPER - III koht 

LOODUSLAUL 2014

PAULINE VÄHI - I koht                                                                                                                                                                                                                                         ANETTE-JOHANNA PARK - I koht                                                                                                                                                                                                                     KRISTIN ILM - II koht                                                                                                                                                                                                                                           LIISI OJA - II koht                                                                                                                                                                                                                                                   ANNAMARIA KUPPER - III koht                                                                                                                                                                                                                         ANNELA JÜRGENSON - III koht                                                                                                                                                                                                                         EMMA VAHELAAN - Eripreemia

D.O.WIRKHAUSI PUHKPILLIKONKURSS 2014

RICHARD JÕGI (klarnet) - I koht                                                                                                                                                                                                                   PILLE-RIIN KURRIKOFF (flööt) - II koht                                                                                                                                                                                                         HANNES HANIMÄGI (plokkflööt) - II koht                                                                                                                                                                                                     KALEV IFAN PECHTER  (trompet) - III koht                                                                                                                                                                                       LISETE JÜRGENSON (plokkflööt) - III koht                                                                                                                                                                                             KAREL UDRAS (klarnet) - III koht  

HELISEV MUUSIKA 2014

JEKATERINA BOSSENKO - I koht

VI NARVA RAHVUSVAHELINE KONKURSS-FESTIVAL "NOOR LAULUSOLIST 2014"

PAULINE VÄHI - Kulddiplom                                                                                                                                                                                                                 INDRA-MIRELL ZEINET - Kulddiplom                                                                                                                                                                                                     KÄRT ANTON - Hõbediplom 

SOLISTICA 2014

PAULINE VÄHI - IV koht, maitsekuse ja hea stiilitunnetuse preemia                                                                                                                                             KAROLIINE PÄRLIN - VI koht 

VIRU LAUL 2014

JEKATERINA BOSSENKO - I koht                                                                                                                                                                                                                 INDRA-MIRELL ZEINET - Interpretatsiooni eripreemia 

EESTI LAUL 2014

BRIGITA MURUTAR - Finalist 

AKORDIONIKONKURSS 2014

KEIU PRIKS - ilmekaima esituse eripreemia                                                                                                                                                                                                     CARMEN VELTMANN - III koht